Przedsmak jesieni. Koncert poetycko-muzyczny

Zapraszamy na kolejne spotkanie Salonu Poetycko-Literackiego ERATO. W programie poezja o miłości jesienią i piękne piosenki w wykonaniu grupy “Suwalskie Starszaki” oraz wspólne śpiewanie.

czwartek, 10.09.2020, godz. 17.00
GS Stara Łaźnia, ul. A. Wajdy 3

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

Salon Poetycko-Literacki ERATO powstał w ramach działającej w Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi sekcji poetycko-literackiej, a także, jak mówią jego twórcy – z tęsknoty za poezją. Spotkania Salonu odbywają się regularnie w różnych lokalizacjach. Gospodarzem spotkań jest Teresa Suproń. Mile widziani są wszyscy interesujący się literaturą i tworzący własne dzieła.

Grupa “Suwalskie Starszaki” powstała w 2016 r. i pracuje w ramach Stowarzyszenia Suwalskie Starszaki. Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest “powrót do historii, tradycji i wspomnień szczególnych chwil szczęścia suwalczan, które były konsekwencją codziennego życia i historią Suwałk”. Zespół kultywuje dobre tradycje spędzania czasu wolnego seniorów, tworzy miejsca przyjazne seniorom do realizacji swoich pasji artystycznych i przekazu pokoleniowego. Jak mówi Maria Lauryn, producent zespołu Suwalskie Starszaki: “w codziennej pracy motywuje nas hasło <<czujemy się potrzebni>>”.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz Regulaminu zwiedzania wystaw w galeriach GSW Chłodna 20, Patio i GS Stara Łaźnia w okresie stanu epidemii Covid-19 >> w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum