Pożegnaj wakacje z Dziecięcą Akademią Rękodzieła

Wakacje są już tylko wspomnieniem, ale jeszcze nie na tyle odległym, by nie pamiętać dokładnie, co się działo latem. Dzięki Dziecięcej Akademii Rękodzieła “Pożegnanie wakacji”, zatrzymamy te wspaniałe chwile na dłużej i zrobimy wyjątkową pamiątkę minionej wakacyjnej beztroski.

sobota, 5.09.2020, godz. 10.00 i 12.00
Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 7 zł KUP TERAZ >> godz. 10.00 | KUP TERAZ >> godz. 12.00 lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona

Podczas wrześniowego spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła zatytułowanego “Pożegnanie wakacji” uczestnicy będą mogli powspominać mijające lato, wyczarowując z różnorodnych materiałów plastycznych wakacyjne krajobrazy, spotkane zwierzątka czy też wymyślone stworki. Błyszczące cekiny, bibułki, papierowe talerzyki, pomponiki itp. pomogą nam kolorowo pożegnać lato, chociaż piękna pogoda nie ułatwia powrotu do szkoły.

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum