Poezja śpiewana “Wbrew grawitacji”. Duet Agata Gulbierz – Wiesław Jarmoc

Zapraszamy na nastrojowy wieczór z poezją śpiewaną. W kameralnych wnętrzach kawiarni artystycznej SOK. Do gitarowego akompaniamentu Wiesława Jarmoca zaśpiewa Agata Gulbierz. Znakomita okazja, żeby przekonać się, jak pięknie, pod kierunkiem doświadczonego instruktora, dojrzewa talent młodej, suwalskiej wokalistki.

Niedziela, 25.10.2020, godz. 18.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Po raz kolejny będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu zgranego duetu, dzięki któremu można oderwać się na chwilę od przyziemnych spraw i unieść na skrzydłach poezji i dźwięków.  Współpraca Wiesława Jarmoca, instruktora muzyki SOK z młodą wokalistką, Agatą Gulbierz daje znakomite efekty, a talent solistki rozwija się szybko pod czujnym uchem doświadczonego muzyka.

Agatę Gulbierz zobaczymy i usłyszymy również podczas koncertu Muzyczne Zaduszki (31.10) wraz z gronem muzyków zaproszonych do współpracy przez inicjatora wydarzenia – Wiesława Jarmoca.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum