Podwójny koncert na Powitanie Lata

W Suwałkach zagra gwiazda nurtu disco polo oraz muzyki dance, zespół Power Play. Ich koncerty to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, gwarancja niesamowitych przeżyć i dobrej zabawy, która na długo zostaje w pamięci! Przed występem gwiazdy wieczoru publiczność rozgrzeje zespół InFactor. 

Piątek, 22.06.2018, godz. 19:00-22.00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny 
regulamin imprezy Powitanie Lata 2018 | regulamin terenu Powitanie Lata 2018

Suwalski Ośrodek Kultury informuje, że w związku z organizacją imprezy masowej “Powitanie Lata” na placu Marii Konopnickiej w dniu 22.06.2018 r., nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ul. Noniewicza polegające na wyłączeniu jej odcinka od ul. Ks. J.J.Zawadzkiego do ul. Sejneńskiej w godz. 17.00. 23.00. 
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy, Dyrekcja SOK

Znani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości członkowie zespołu POWER PLAY, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka, którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”.

Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci.

Twórcy takich hitów jak „Zawsze coś (oj tam oj tam)”, „Co ma być to będzie”, czy „Lubisz to lubisz”, Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance.

Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy. Power Play koncertuje dla Polonii na całym świecie, miedzy innymi w USA I wielu krajach europy. W roku 2016 zespół zdobył Poczwórną Platynę za singiel „Co ma być to będzie”, rok 2017 to singiel „Lubisz to lubisz”, dzięki któremu zespół pochwalić się może płytą Diamentową.

źródło: http://power-play.pl/info/


Kategoria: Archiwum