Podróże z pasją: Półwysep Iberyjski – Portugalia

Zapraszamy na kolejne z cyklu “Podróże z pasją” – spotkanie podróżników amatorów połączone z prezentacją zdjęć z ich wypraw. Tym razem udamy się w podróż na Półwysep Iberyjski, do malowniczej Portugalii. Zajrzymy do górzystej Lizbony, barwnej Sintry, duchowej stolicy Portugalii – Fatimy oraz na przylądek Cabo da Roca. Zapraszamy!

9.06.2022, godz. 17:00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny

Zapraszamy na kolejne z cyklu “Podróże z pasją” – spotkanie podróżników amatorów połączone z prezentacją zdjęć z ich wypraw. Tym razem udamy się w podróż na Półwysep Iberyjski, do malowniczej Portugalii. Swój czar roztoczy przed nami miasto siedmiu wzgórz – Lizbona, z urokliwą Alfamą w roli głównej- najstarszą dzielnicą miasta, zbudowaną na skalistym stoku nad brzegiem Tagu. Następnie udamy się do barwnej Sintry, by zachwycić się pałacem Pena oraz duchowej stolicy Portugalii – miejsca objawień Maryjnych w Fatimie. Jadąc dalej, włosy rozwieje nam wiatr znad Atlantyku na przylądku Cabo da Roca. Zapraszamy!

Spotkania mają na celu integrację międzypokoleniową, kierowane są do szerokiej grupy odbiorców i mają charakter otwarty. Czerwcowe „Podróże z pasją” organizują harcerze Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Suwałkach działający pod opieką pwd. Anny Marii Gawlińskiej.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum