Poczuj wakacje z Dziecięcą Akademią Rękodzieła

Wolne od szkoły i przedszkola coraz bliżej, dlatego, żeby się do niego przygotować, zapraszamy na warsztaty Dziecięcej Akademii Rękodzieła, na których poczujemy pierwszy powiew wakacji. Co tym razem powstanie z papieru, koralików, wstążek, patyczków? To zależy tylko od Waszej wyobraźni. Uwaga – szykujemy niespodziankę!

Sobota, 8.06.2019, godz. 10:00-12:00
sala 0.28, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
prowadzenie: Halina Lutyńska i Lidia Żyniewicz

Wakacje coraz bliżej, przed nami wyprawy w góry, nad morze, w piękne zakątki Suwalszczyzny, ale zanim zaczniemy wypoczywać, mamy dla Was jeszcze kilka niebanalnych pomysłów na warsztaty Dziecięcej Akademii Rękodzieła. Z papieru, koralików i wstążek wyczarujemy to, co podpowie Wam wyobraźnia, rodzice i nasze instruktorki. Uwaga! Szykujemy niespodziankę!

Spotkania Dziecięcej Akademii Rękodzieła to zaproszenie do świata rękodzieła, w którym nauka i zabawa idą pod rękę. Poprzez trening kreatywności, zdolności manualnych, wyobraźni i pracy w grupie dzieci nabywają przydatne w rozwoju umiejętności oraz mają szansę, by odkryć swoje pasje. Wspólna ekspresja twórcza znakomicie wpływa na nawiązywanie pozytywnych relacji, pozwala zdobyć nowe doświadczenia oraz nauczyć się czerpania satysfakcji i przyjemności z pracy. Podczas zajęć nie tylko poznamy ciekawe techniki wykonania rękodzieła. To także okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze, wspólnej rozmowy i relaksu.


 

Kategoria: Archiwum