“Pociąg do S.” na stacji ŚRODY SENIORA

W ramach cyklu ŚRODY SENIORA zapraszamy na spektakl. Wyjątkowo opowiedziana historia relacji matki i córki w każdym wywoła jakieś skojarzenia lub przywoła wspomnienia. Nie zawsze najlepsze i najłatwiejsze, ale na pewno ważne. Może wskaże też drogę do rozwiązania kilku spraw.

Środa, 27.09.2017, godz. 17:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

bilety: 5 zł  KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Reżyseria i scenariusz: Mirosława Krymska
Multimedia: Zbigniew Stelmaszek
Obsada: Weronika Bogdan w roli Córki oraz Joanna Łupinowicz jako Matka

Matka i Córka wyruszają w podróż do miasteczka S. Każda w poszukiwaniu własnej historii. Jedna próbuje odnaleźć jej początek, aby odkryć i zacząć od nowa, druga tworzy zakończenie, aby zapomnieć i … także zacząć od nowa. Samotne, poranione, nieufne wobec siebie. Córka ma zabliźniony żal do Matki za milczenie i ukrywanie prawdy. Matka ma pretensje do Córki, że szuka i drąży,  wywołując dramatyczne wspomnienia o szczęściu, okrutnie przerwanym przez wojnę, o porzuceniu tożsamości, wyrzeczeniu się nazwiska i przeszłości.

Takich podróży jest wiele, takich miasteczek będących ich celem też jest sporo, ale tak opowiedzianych historii….

Premiera spektaklu odbyła się 30 kwietnia 2017 r. ZDJĘCIA >>


Warsztaty, wycieczki w ciekawe kulturowo miejsca, spektakle, koncerty i potańcówki – to główne punkty tegorocznych Śród Seniora. Zapraszamy seniorów, ale nie tylko, do wspólnego spędzania czasu oraz rozwijania pasji i zainteresowań zapraszamy. Program na 2017 rok >>


Patroni medialni cyklu:

dwutygodnik nowiny suwalskie
suwalkiinfo_logo  suwalki24 radio5

Kategoria: Archiwum