Piękne rękodzieło. Warsztaty decoupage

Chcesz stworzyć własnoręcznie piękną i oryginalną dekorację lub przywrócić do życia stare przedmioty? Zapraszamy do Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK. Zajęcia z decoupage mix media świetnie rozwijają zdolności manualne, plastyczne i kompozycyjne, a także doskonale relaksują i przynoszą wiele satysfakcji. Warsztaty poprowadzi Lidia Żyniewicz.

26.03.2022, godz. 11.00-14.00
Pracownia Rękodzieła (0.28), ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 50 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona | opłata obejmuje szkolenie, materiały i narzędzia
prowadzenie: Lidia Żyniewicz |
więcej informacji: tel. 785 04 11 77, e-mail:
lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

Uczestnicy wykonają prace na różnych powierzchniach: na drewnianej skrzynce lub na dużym wielkanocnym styropianowym jajku, wykorzystując technikę decoupage mix media.

W trakcie warsztatów uczestnicy:

  • poznają metodę decoupage
  • dowiedzą się, jak prawidłowo przygotować przedmiot do zdobienia oraz jak dobrać materiały i narzędzia
  • dowiedzą się, jak malować, komponować papierowe motywy oraz jak je przyklejać

Projekty wykonane w technice decoupage mix media to prace stworzone łączonymi technikami (decoupage, scrapbooking, kolaż, malarstwo) i przy wykorzystaniu kilku mediów artystycznych (odciski z mas plastycznych, mgiełki barwiące, utwardzone tkaniny – powertex, beermaty itp.). Od liczby technik i mediów, zależy, jak bardzo interesujący i skomplikowany projekt otrzymamy. Każda taka praca stworzona w mix media będzie wyjątkowa, absolutnie niepowtarzalna, a przy jej tworzeniu będziemy się dobrze bawić.

Zajęcia z decoupage świetnie rozwijają zdolności manualne, plastyczne i kompozycyjne, a także doskonale relaksują i przynoszą wiele satysfakcji. Dzięki tej technice można we własnym zakresie odnowić stary nieciekawy przedmiot, który już się opatrzył i znudził lub stworzyć coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

 

Kategoria: Archiwum