Pchli Targ 2021

Pierwszy po covidowej przerwie Pchli Targ odbędzie się w lipcu. Pchli Targ to nie tylko kupowanie, sprzedawanie i wymienianie. To przede wszystkim spotkania między posiadaczami i łowcami skarbów. Coś dla siebie znajdą miłośnicy czytania, zabawek, oryginalnych ubrań i praktycznych gadżetów.

4.07.2021, godz. 9.00-13.00
plac za SOK-iem, Jana Pawła II 5

wstęp wolny   |   bez opłat za stoisko
kolejne spotkania:
18.07.2021 / 1.08.2021 / 15.08.2021 / 5.09.2021 / 19.09.2021

W związku ze złagodzeniem obostrzeń sanitarnych dotyczących organizacji wydarzeń plenerowych w okresie pandemii COVID -19, Suwalski Ośrodek Kultury przywraca realizację projektu Pchli Targ w roku 2021. Na potrzeby Pchlego Targu zostanie udostępniona nieodpłatnie przestrzeń za budynkiem SOK od strony zachodniej (parking). Projekt realizowany będzie w pierwszą i trzecią niedzielę lipca, sierpnia i września w godzinach  9.00-13.00.

Każdy wystawca, na terenie Pchlego Targu, samodzielnie organizuje swoje stoisko, a po zakończeniu sprzedaży zobowiązany jest do jego posprzątania. Odpady ze stoiska wystawca zabiera ze sobą. Wszyscy wystawcy bezwzględnie  muszą przestrzegać obowiązujących obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID-19 i odpowiadają za ewentualne naruszenie tych przepisów.

Nasz Pchli Targ to także wydarzenie społeczne – ludzie spotykają rzeczy, rzeczy spotykają ludzi i wreszcie ludzie spotykają ludzi. Używane rzeczy mają swój czar i historię, które wzbogacają ich nominalną wartość. Trzeba tylko umieć dojrzeć ich duszę pod patyną czasu.

Uszczęśliwiając nowego właściciela, możemy przy okazji odzyskać część poniesionych kiedyś wydatków. Dla najmłodszych to świetna lekcja przedsiębiorczości. A negocjowanie cen to obowiązkowa przyjemność!

Oprócz szukania rzeczy na sprzedaż, do wymiany lub do kupienia, znajdź również nasz profil na Facebooku >>.

Do zobaczenia!


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>
Regulamin spotkań Pchli Targ 2021 >>

Kategoria: Archiwum