Ostatni Pchli Targ. Przejrzyjcie jeszcze raz strychy, piwnice i szafy!

Od maja na Pchlim Targu handlowaliśmy, wymienialiśmy się, szukaliśmy skarbów aż 12 razy. Czas na ostatnie spotkanie. To ostatnia szansa na to, by przed zimą zrobić trochę miejsca w szafach, oddając w inne ręce niepotrzebne rzeczy, które u kogoś mogą dostać drugie życie.

Niedziela, 27.10.2019, godz. 9:00-13:00
parking za SOK-iem

wstęp wolny | brak opłat za stoisko

Buszowanie po pchlim targu już dawno przestało być rzeczą wstydliwą. Od dawna wiedzą o tym mieszkańcy Londynu, Amsterdamu, Sztokholmu, Berlina, a od kilku lat Suwałk. Taki kiermasz to przede wszystkim spotkania między posiadaczami i łowcami skarbów. Coś dla siebie znajdą miłośnicy czytania, zabawek, oryginalnych ubrań i praktycznych gadżetów. Popatrzmy więc na rzeczy wokół siebie chłodnym okiem, być może niektórych już nie potrzebujemy, ale mogłyby się przydać komuś innemu. Uszczęśliwiając nowego właściciela, sami możemy znaleźć coś, o czym marzyliśmy pół życia. A negocjowanie cen to obowiązkowa przyjemność!

Na Pchlim Targu sprzedać i kupić można dosłownie wszystko, gama oferowanych produktów ograniczona jest przede wszystkim inwencją samych sprzedających, ale również literą prawa, dlatego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem suwalskiego Pchlego Targu >>.

Chcesz być na bieżąco? Polub suwalski Pchli Targ na Facebooku >>


Szczegółowe informacje: Natalia Bełdyga – natalia.beldyga@soksuwalki.eu, 87 563 85 15


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum