Pchli Targ 2019: Drugie spotkanie już w niedzielę

Pchli Targ to nie tylko kupowanie, sprzedawanie i wymienianie. Tu ludzie spotykają rzeczy, rzeczy spotykają ludzi i wreszcie ludzie spotykają ludzi. Pod patyną czasu używane rzeczy mają swój czar i historię, które wzbogacają ich nominalną wartość. Warto nas odwiedzić i znaleźć coś, o czym marzyło się pół życia.

Niedziela, 26.05.2019, godz. 9:00-13:00
parking za SOK-iem

wstęp wolny | brak opłat za stoisko

Buszowanie po pchlim targu już dawno przestało być rzeczą wstydliwą. Od dawna wiedzą o tym mieszkańcy Londynu, Amsterdamu, Sztokholmu, Berlina, a od kilku lat Suwałk. Taki kiermasz to przede wszystkim spotkania między posiadaczami i łowcami skarbów. Coś dla siebie znajdą miłośnicy czytania, zabawek, oryginalnych ubrań i praktycznych gadżetów. Popatrzmy więc na rzeczy wokół siebie chłodnym okiem, być może niektórych już nie potrzebujemy, ale mogłyby się przydać komuś innemu. Uszczęśliwiając nowego właściciela, sami możemy znaleźć coś, o czym marzyliśmy pół życia. A negocjowanie cen to obowiązkowa przyjemność!

Na Pchlim Targu sprzedać i kupić można dosłownie wszystko, gama oferowanych produktów ograniczona jest przede wszystkim inwencją samych sprzedających, ale również literą prawa, dlatego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem suwalskiego Pchlego Targu >>.

Chcesz być na bieżąco? Polub suwalski Pchli Targ na Facebooku >>


Pchli Targ 2019 zaprasza jeszcze:
26 maja, 9 i 23 czerwca, 7 i 21 lipca, 4 i 18 sierpnia, 1, 15 i 29 września, 13 i 27 października.

Szczegółowe informacje: Natalia Bełdyga – natalia.beldyga@soksuwalki.eu, 87 563 85 15


 

Kategoria: Wydarzenia nadchodzące

                               
Image Widget