Pan Mietek zaprasza po wakacjach na spotkanie ze Sztućkiem. Alfabet Wyobraźni już w piątek

Słowa Alfabet, Wyobraźnia, Sztuka już od kilku lat kojarzą się z Panem Mietkiem. Po letniej przerwie w każdy pierwszy piątek miesiąca Galeria Patio o 16:00 zamieni się w pracownię, w której całe rodziny będą mogły sprostać plastycznym, wręcz artystycznym, wyzwaniom!

Piątek, 6.09.2019, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

Po letniej, wakacyjnej przerwie Pan Mietek ponownie zaprasza do sięgnięcia do pokładów wyobraźni, puszczenia wodzy fantazji, uruchomienia sektorów kreatywności i spotkania się ze sztuką!

Pierwsze w tym roku szkolnym działania w Alfabecie Wyobraźni ze Sztuką już 6 września. Na pewno nie zabraknie wspomnień z dopiero co minionego czasu beztroski i wakacyjnego odpoczynku, ale głównym tematem będzie Sztuciek, czyli bohater nowego hitu kinowego dla dzieci, Toy Story 4!

***

A tak było tuż przed wakacjami podczas czerwcowego Alfabetu Wyobraźni ze Sztuką:

fot. Bogusław Wasilewski

***

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy piątek w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum