Pamięci Tadeusza Nalepy. Retransmisja koncertu

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjkoncertonline Coroczna, w tym roku już 13., muzyczna podróż sentymentalna miłośników twórczości ojca polskiego bluesa. Gośćmi Tomasza Kierejszy był m.in. współzałożyciel i basista legendarnego Breakoutu, Zbyszek Wypych i Suwalska Orkiestra Kameralna. Zabrzmiały największe przeboje, na czele z “Kiedy byłem małym chłopcem”.

piątek, 5.07.2020, godz. 18.00
kanał YouTube

W pierwszej części koncertu, w wykonaniu zespołu DRESZCZ i Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza, usłyszymy: “Oni zaraz przyjdą tu”, “Dbaj o miłość”, “Pożegnalny blues”, “Dlaczego głupku jesteś sam”, “Modlitwa”, “Graj nie żałuj strun”, “Przyszła do mnie bieda”, “To mój blues”.

Po nich na scenie pojawi się gość specjalny wieczoru, grupa DE BRAEKOUT, która zaprezentuje takie przeboje, jak: “Ten o Tobie film”, “Pomaluj mi moje sny”, “Oślepił mnie deszcz”, “Ona poszła inną droga”, “Gdybym był wichrem”, “Daję Ci próg”, “Kiedy byłem małym chłopcem”, “Rzeka dzieciństwa”, “Jest gdzieś taki dom”, “Co to za człowiek”, “W pochodzie codzienności”, “Święty Boże nie pomoże”, “Na naszej drodze”.

Retransmisja koncertu z 7 marca 2020 r.  
Zdjęcia, montaż: Zbigniew Stelmaszek
D
źwięk: Kamil Maczułajtys


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia nadchodzące