ONLINE | Zabawy z grafiką cz. 1. Kwiatowa odbitka

Tym razem na spotkanie ze sztukami wizualnymi zapraszamy do sieci. Halina Mackiewicz pokaże proste i kreatywne zabawy graficzne, dające ogromne możliwości i zadziwiające otrzymanymi efektami artystycznymi. Do wspólnego działania, eksperymentowania i szukania nowych, ciekawych rozwiązań plastycznych zachęcamy całe rodziny.

11.04.2021, godz. 11.00
Facebook i Youtube

Podczas filmowego spotkania z cyklu “Razem. Z mamą i tatą”, Halina Mackiewicz pokaże jak w prosty sposób, z materiałów dostępnych w każdym domu, w którym mieszka przedszkolak lub uczeń, stworzyć oryginalną kwiatową odbitkę graficzną.

Potrzebne będą: folia spożywcza, karton, farby akrylowe, pędzle/ stemple, wałek, klej, nożyczki, kartki papieru i dobry humor. Zapraszamy do wspólnego kreatywnego stołu.

“Razem. Z mamą i tatą” to cykl familijnych spotkań artystycznych w Pracowni Plastycznej Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi.

Tutorial prowadzi: Halina Mackiewicz z Pracowni Plastycznej Centrum SOK.

Zdjęcia i montaż: Kamil Jutkiewicz


 

Kategoria: Dla dzieci, Wydarzenia nadchodzące