ONLINE | Rozświetlenie choinki miejskiej 2020

W Mikołajki zapraszamy do obejrzenia uroczystego rozświetlenia miejskiej choinki, którego dokonał Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz. W tym roku uroczystość była transmitowana na żywo z placu Marii Konopnickiej. Wystąpili soliści ze Studia Piosenki Świetlik Suwalskiego Ośrodka Kultury pod dyrekcją Emila Kulbackiego.

Facebook SOK i Pogodne Suwałki

Pomimo braku śniegu i pandemicznych ograniczeń święta na szczęście odbędą się zgodnie z kalendarzem. Świąteczny klimat poczuliśmy już w niedzielę, 6 grudnia. Tego dnia na placu Marii Konopnickiej miejska choinka rozbłysła światełkami, które tradycyjnie włączył Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz. Uroczystość uświetnili wokaliści Studia Piosenki Świetlik prowadzonego w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Emila Kulbackiego.

Tegoroczna impreza odbyła się zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi. Jej przebieg można zobaczyć w Internecie na fanpage Pogodnych Suwałk i Suwalskiego Ośrodka Kultury. Serdecznie zapraszamy.

 

Organizatorzy: Miasto Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach.


 

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec