ONLINE | Etykiety prezentowe i świąteczne kartki

“Razem. Z mamą i tatą” zapraszamy do spędzenia Mikołajek w artystycznej atmosferze. Święta już niedługo, warto uzupełnić zapas ozdobnych etykiet do prezentów oraz świątecznych kartek z życzeniami – te wykonane własnoręcznie zachwycają podwójnie. Tym razem spotkanie z Haliną Mackiewicz odbędzie się online.

YouTube i Facebook SOK

Grudniowe warsztaty, z uwagi na czasowe ograniczenie działalności instytucji kultury do 27 grudnia 2020 r., odbędą się w sieci. Podczas filmowego spotkania, Halina Mackiewicz pokaże jak w prosty sposób, z materiałów dostępnych w każdym domu, w którym mieszka przedszkolak lub uczeń, wyczarować oryginalne etykiety na prezenty pod choinkę lub wizytówki na stół świąteczny oraz jak wykonać niepowtarzalną, świąteczną kartę z życzeniami, którą możemy obdarować naszych bliskich, przyjaciół, sąsiadów lub… św. Mikołaja.

Potrzebne będą: linijka, nożyczki, biały i kolorowy papier (cienki i sztywny), kolorowe pisaki, ołówek, klej i dobry humor. Zapraszamy do wspólnego kreatywnego stołu. 

“Razem. Z mamą i tatą” to nowy cykl familijnych spotkań artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi. Pragniemy zachęcić do udziału całe rodziny. Nasze działania będą odbywały się raz w miesiącu w kawiarni artystycznej SOK Noniewicza 71, w niedzielne przedpołudnie. Jest to propozycja dla osób kreatywnych, szukających ciekawych  działań artystycznych.

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK
Zdjęcia i montaż: Zbigniew Stelmaszek


 

 

Kategoria: Aktualności, Warsztaty Rękodzieła