ONLINE | 12. Świetlikowe Kolędowanie

W tradycyjnym kolędowym koncercie Studia Piosenki Świetlik SOK wystąpiło piętnaścioro młodych wokalistek i wokalistów szlifujących swoje talenty pod opieką Emila Kulbackiego. W repertuarze znalazły się najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczno-zimowe. Koncert można obejrzeć w sieci.

Facebook i YouTube SOK

Świetlikowe kolędowanie to już kilkuletnia suwalska tradycja świąteczna, a koncerty Studia Piosenki Świetlik stały się stałym punktem przedświątecznego kalendarza przyciągając fanów bożonarodzeniowej atmosfery. Z uwagi na pandemiczne ograniczenia koncert Świetlików nie mógł się odbyć w tradycyjnym grudniowym terminie i wciąż nie może odbyć się z udziałem publiczności. Dlatego przenosimy wydarzenie do sieci. Sprzyja nam kalendarz liturgiczny, który pozwala, zgodnie z tradycją, śpiewać kolędy do 2 lutego; sprzyja również prawdziwie zimowa aura przypominająca świąteczny klimat. Do obejrzenia 12. Świetlikowego Kolędowania zapraszamy w piątek, 29 stycznia o godz. 19.00 na profilu SOK na Facebooku i kanale YouTube.

Usłyszymy piętnaścioro młodych wokalistów szlifujących talent pod kierownictwem Emila Kulbackiego. W repertuarze znalazły się zarówno teksty kolędowe, żartobliwe pastorałki, jak i zimowo-świąteczne piosenki. Zachęcamy do obejrzenia koncertu w szerokim rodzinnym gronie, niech czas zachęty do wprowadzania w świat pokoju i składania sobie życzeń trwa jak najdłużej.

Wokaliści Studia Piosenki Świetlik SOK:

 1. Helena Taudul-Łobacz – A tu już Święta
 2. Weronika Zamojska – Uciekali
 3. Paulina Różyńska – Pierwsza gwiazda
 4. Miłosz Bobrowski – Gdy śliczna Panna
 5. Aleksandra Krawczyk – Przybieżeli do Betlejem
 6. Martyna Wasilewska – Cóż to za dziecię?
 7. Maja Krzyżewska – Zaśnij dziecino
 8. Julia Radzewicz – Cicha noc
 9. Malwina Danowska – Kto wie
 10. Amelia Niedźwiecka – Pierwszy śnieg
 11. Karolina Łukowska – My favourite time of year
 12. Oliwia Gober – Niech śpiewa cały świat
 13. Julia Markowska – Cicho, cicho pastuszkowie
 14. Maria Polkowska – Babci zegar
 15. Julia Staśkiewicz – Noel

Opieka artystyczna i akompaniament: Emil Kulbacki
Dźwięk: Lech Kozłowki
Światło: Grzegorz Świerzbin
Multimedia: Kamil Maczułajtys
Zdjęcia: Zbigniew Stelmaszek i Kamil Jutkiewicz
Montaż: Zbigniew Stelmaszek

Do obejrzenia wydarzenia zapraszamy w sieci na profilu SOK na Facebooku i kanale YouTube http://bit.ly/3d1jWgo oraz na profilach FB partnerów medialnych wydarzenia.

Wsparcie medialne: Pogodne Suwałki, suwalki.info, Niebywałe Suwałki, Suwałki24.pl, TVP3 Białystok, Dwutygodnik Suwalski.


 

Kategoria: Muzyka i taniec