Obiady Czwartkowe: Jesienne róże…

Kolejny koncert odbędzie się tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca. Tym razem wysłuchamy muzyki w wykonaniu Orkiestry Dętej z Olecka. W programie zróżnicowany repertuar – od znanych melodii filmowych, przez melodyjne przeboje ABBY, po lekkie wiedeńskie walce i węgierskiego czardasza.

czwartek, 24.09.2020, godz. 18:00
Galeria Sztuki Stara Łaźnia

 

wstęp wolny

W wykonaniu Orkiestry Dętej z Olecka usłyszymy:

  • Concerto D’ Amore” i “Różową Panterę” w aranżacji Jana Roszkowskiego
  • “Dixland”, “Vabank” i “Foxtrot” z filmu “Vabank”
  • “Abba Gold” – złote przeboje zespołu ABBA
  • “Marynarską Serenadę”
  • “Sway”
  • walc nr 5 Szostakowicza
  • wiązankę walców Straussa
  • czardasza “Tokajer”

Obiady Czwartkowe to cykl pięciu wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w ostatni czwartek każdego miesiąca, między innymi na Bulwarach nad Czarną Hańczą przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertów prezentowane będą różnorodne style muzyczne, a repertuar dobierany jest w taki sposób, aby zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Obok solowych występów zaprezentują się zespoły instrumentalne i wokalne, wystąpią utalentowani absolwenci i uczniowie lokalnych szkół muzycznych – laureaci prestiżowych nagród.

Organizatorzy: ART S.O.S.- Fundacja Alicji Roszkowskiej, Suwalski Ośrodek Kultury. Koncerty realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Suwałki.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum