Niedzielny Poranek Teatralny: Leśna zabawa

Gajowy Zając, strażnik lasu wraz z przyjaciółką Wiewiórką zapraszają dzieci do zaczarowanego lasu, w którym na małych gości czekają niespodzianki, konkursy i tańce na leśnej polanie! Wyprawa do leśnej krainy i możliwość poznania zająca Zygmunta i Wiewiórki Wiery to też znakomita okazja do świetnej zabawy! 

niedziela, 16.08.2020, godz. 10.00
park Konstytucji 3 Maja

wstęp wolny

Zając Zygmunt, strażnik lasu wraz z przyjaciółką Wiewiórką Wierą zapraszają dzieci na leśną polanę, gdzie na małych gości czekają niespodzianki, konkursy i tańce. Uczestnicy zabawy będą zbierać kolorowe szyszki, nakarmią  głodne zwierzęta, pomogą leśnym mrówkom i pojadą tanecznym pociągiem na Marchewkowe Pole. Na koniec wybiorą Leśnego Króla i Królową. 

Wydarzenie w ramach obchodów 300-lecia Suwałk >>.

Uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

 

Kategoria: Archiwum, Dla dzieci, Teatr, Wydarzenia nadchodzące