Niedzielny Poranek Teatralny

W naszych wakacyjnych podróżach pora na przystanek. Tym razem wysiądziemy na “Stacji Europa”. A na niej: konkursy i tańce związane z europejskimi państwami, koncert angielskiej orkiestry, wyścigi na niemieckiej autostradzie i zabawy na hiszpańskiej plaży. Chętni będą mogli wykazać się znajomością europejskich flag i europejskich strojów.

11.08.2018, godz. 11.00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

Dynamiczna zabawa fabularyzowana, podczas której dzieci wraz z aktorami białostockiego Teatru pod Orzełkiem odwiedzą wiele europejskich krajów, wezmą udział w ciekawych konkursach, nauczą się podstawowych kroków tańczonych w Europie tańców, wpadną na koncert angielskiej orkiestry, sprawdzą, kto wygra wyścigi na niemieckiej autostradzie i będą się świetnie bawić na hiszpańskiej plaży. Chętni będą mogli wykazać się znajomością europejskich flag i europejskich strojów.

Przed i po spektaklu zapraszamy również do Odlotowej Strefy Zabaw, w której będzie można skorzystać z takich atrakcji specjalnie dedykowanym najmłodszym, jak: bajkowy namiot, stacyjka sitodruku, Pin Art ścianka przytulanka 3D, magiczne krzywe lustra, kręgielnia BoYa, młyńskie koło cHomik, mobilny park linowy Tarzan, teatralna garderoba.


Sprawdź program Jarmarku Kamedulskiego 2019 >> 

Kategoria: Archiwum