Nie święci garnki lepią, czyli bliskie spotkania z ceramiką

Nowo otwarta Pracownia Ceramiki i Grafiki Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71 zaprasza dzieci, młodzież, a także dorosłych na zajęcia w grupach oraz indywidualne. W programie poznanie technik pracy w glinie, prostych technik graficznych jak monotypia i linoryt oraz rzeźbienie w glinie.

Suwalski Ośrodek Kultury
ul.
Noniewicza 71

zajęcia nieodpłatne, liczna miejsc ograniczona

Nowo otwarta Pracownia Ceramiki i Grafiki Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Noniewicza 71 zaprasza dzieci, młodzież, a także dorosłych na zajęcia w grupach oraz indywidualne. W programie poznanie technik pracy w glinie oraz prostych technik graficznych jak monotypia i linoryt. Dodatkowo osoby chętne będą też mogły popracować nad formami rzeźbiarskimi w gipsie.

Sercem pracowni jest jednak ceramika. Uczestnicy zajęć będą tworzyć niepowtarzalne przedmioty dekoracyjne według własnych pomysłów, inspiracji i wyobraźni. Z wyjątkowo przyjaznego materiału, jakim jest glina powstaną niebanalne korale, wisiorki, kolczyki, broszki oraz oryginalne naczynia, mozaiki, ceramiczne obrazki, ozdobne kafle, guziki, a nawet proste instrumenty oraz wiele innych przedmiotów użytkowych i ozdobnych.

Zapisy prowadzi Olga Wielogórska, artysta plastyk, rzeźbiarz i grafik pod nr tel.87 566 42 11, od wtorku do soboty w godzinach 10.00-17.00.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Nabór, Warsztaty Rękodzieła, Wydarzenia nadchodzące