Najlepszy prezent na Dzień Matki? Własnoręczne życzenia od serca i w serca

Każda mama będzie zadowolona, kiedy dostanie samodzielnie wymyśloną i specjalnie dla niej wykonaną kartkę z życzeniami. Olga Wielogórska z Pracowni Ceramiki i Grafiki SOK podpowie jak własnoręcznie zrobić taką laurkę w domu. Potrzebujecie tylko papieru, czerwonej farby, gąbki, pędzelka, czarnego cienkopisu, kleju, nożyczek i dużo ciepłych myśli o mamie. 

kanał YouTube i profil Facebook

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, żeby podarować naszej mamie artystyczną laurkę, którą sami skomponowaliśmy i wykonaliśmy. Taki prezent od serca na pewno wywoła uśmiech na twarzy mamy i z powodzeniem zastąpi bukiet kwiatów (nie więdnie!). Wykonanie takiej kartki nie jest skomplikowane, szczególnie z pomocą Olgi Wielogórskiej, która w najnowszym plastycznym tutorialu SOK krok po kroku objaśni, jak laurkę dla mamy zaprojektować i wykonać. A efekt, jak widać na zdjęciach, niepowtarzalny.

Do wykonania kartki będą potrzebne: papier (biały i czerwony), czerwona farba w kilku odcieniach, gąbka ze zmywaka kuchennego, czarny cienkopis, pędzelek, klej, nożyczki i podkładka na stół.

Olga Wielogórska
Pracownia Ceramiki i Grafiki, Suwalski Ośrodek Kultury
Zdjęcia i montaż: Kamil Jutkiewicz

Premiera filmu na kanale YouTube SOK 25 maja 2020 r. o godz. 10.00. Link do filmu: https://bit.ly/3gghi8q.
.
#ZostanwdomuzSOK, a inspiracji na kreatywne spędzanie wolnego czasu szukajcie na naszym YouTube i Facebooku. Pracujemy nad nowymi pomysłami – odwiedzaj nas, żeby być na bieżąco!

Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 

Kategoria: Aktualności, Dla dzieci, Sztuki wizualne, Wydarzenia nadchodzące