Nabór do Studia Tańca Dotyk

Wasze dzieci uwielbiają tańczyć? Niech dołączą do Studia Tańca Dotyk! Zapraszamy na nabór do zespołu – to może być taneczna przygoda na lata. Zgłaszać się mogą dzieci w wieku 8-11 lat. W programie style tańca: funky, jazz, modern-jazz, new-style, hip-hop i… nie tylko!

29.09.2021, godz. 16.00
sala  2.14, SOK ul. Jana Pawła II 5

zamów transport door-to-door >>

Na nabór zapraszamy młodych miłośników tańca w wieku 8-11 lat. Przesłuchanie odbędzie się 29 września o godz. 16.00, w sali 2.14. Prosimy  o przygotowanie półminutowego układu tanecznego w dowolnej technice (własny podkład mile widziany!). 

W programie style tańca: funky, jazz, modern-jazz, new-style, hip-hop i… nie tylko! Więcej >> 

Studio Tańca Dotyk jest laureatem wielu krajowych i zagranicznych festiwali. Najnowszym osiągnięciem tancerzy jest zdobycie Grand Prix oraz Złotej Muszelki Wigier 2021.


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 


 

Kategoria: Archiwum