Nabór do Studia Piosenki Świetlik

Wasze dzieci uwielbiają śpiewać i robią to od rana do nocy? Niech zaśpiewają również w Studiu Piosenki Świetlik! Zapraszamy na nabór do zespołu – to może być muzyczna przygoda na lata. Zapraszamy dzieci w wieku 6-13 lat.

1.10.2021, godz. 17.00
sala 1.20, ul. Jana Pawła II 5

zamów transport door-to-door >>

Na nabór zapraszamy młodych wokalistów w wieku 6-13 lat. Prosimy o przygotowanie piosenki w języku polskim. Przesłuchanie odbędzie się 1 października o godz. 17.00, w Sali Prób 1.20 (I piętro). 

Wokaliści Studia Piosenki Świetlik od lat odnoszą sukcesy na licznych festiwalach. Regularnie zdobywają nagrody m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „O złoty mikrofon Radia Jard”, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca MUSZELKI WIGIER oraz na Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Białymstoku. Dzięki Studiu Piosenki Świetlik można przeżyć niezwykłą muzyczną przygodę, odwiedzić wiele interesujących miejsc, poznać interesujących ludzi, ale również nawiązać przyjaźnie na całe życie. 

W programie zajęć: postawa śpiewacza, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia artykulacyjno-dykcyjne, praca nad nośnością głosu i jego barwą, doskonalenie umiejętności związanych z publicznym występem i ruchem scenicznym, kształtowanie wyobraźni muzycznej wpływającej na doskonalenie techniki wokalnej, interpretacji tekstu w piosenkach oraz służącej emocjom i postaci scenicznej. Więcej >> Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 


 

Kategoria: Archiwum