Nabór do Pracowni Teatralnej STÁSIMON

Wraz z nowym rokiem szkolnym ponownie otwieramy drzwi do pracowni artystycznych Suwalskiego Ośrodka Kultury, gdzie pasjonaci poszczególnych dziedzin będą spotykać się na regularnych zajęciach rozbudzających ich kreatywność. Tym razem zapraszamy wszystkich miłośników teatru do nowej pracowni STÁSIMON! W programie m.in. warsztaty teatralne, historia teatru i kina oraz działania krążące wokół zagadnienia ciałopozytywności.

Poniedziałek, 27.09.2021, godz. 17.15
Sala Prób, ul. Jana Pawła II 5

zamów transport door-to-door >>

Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat oraz młodzież w wieku 12+. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 września o godz. 17.15, w Sali Prób, ul. Jana Pawła II 5. 
Pracownię poprowadzi Klaudia Kozakiewicz. Kontakt: klaudia.kozakiewicz@soksuwalki.eu.

Harmonogram zajęć:

  • Poniedziałek, godz. 16.00 -17.00 (dzieci w wieku wieku 5-7 lat)
  • Wtorek, godz. 16.00- 18.00 młodzież (młodzież w wieku 14+)
  • Czwartek, godz. 16.00-18.00 (słuchowisko dla młodzieży w wieku 12+)

W programie m.in. warsztaty teatralne, historia teatru i kina oraz działania krążące wokół zagadnienia ciałopozytywności.Więcej >> 

Klaudia Kozakiewicz posiada wykształcenie kulturoznawcze ze specjalizacją teatralną oraz filmową. Obecnie jest na ostatnim roku podyplomowych studiów z pedagogiki teatru (Studia te są wspólnym projektem Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego.  Program wypełniają zajęcia poświęcone analizom kultury, warsztatom teatralnym oraz zajęciom wprowadzającym kontekst psychologiczny i pedagogiczny pracy w grupie).


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

 


 

Kategoria: Archiwum