Na Dywaniku u Marii zaczerpną z muzycznego źródła

U źródła – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja muzycznych spotkań w centrum Suwałk. W programie różnorodne gatunki muzyczne: swing, indie rock, poezja, blues, muzyka elektroniczna. Zapraszamy na pierwszy koncert w wykonaniu Kapeli ZPiT Suwalszczyzna, której towarzyszyć będą goście specjalni. 

27.06.2021, godz. 20.00
pl. Marii Konopnickiej

wstęp wolny
koncert odbywa się w obowiązującym reżimie sanitarnym

Podczas koncertu zespół zaprezentuje utwory takich kultowych wykonawców jak: The Beatles, Andrea Bocelli czy Etta James, zabrzmi również muzyka z filmu “Lista Schindlera” oraz klasyczne “Preludium c” Fryderyka Chopina.

Kapeli towarzyszyć będą znakomici soliści. Z zespołem zagra Michał Sowul, wokalista zespołu Piano Blues Band, który kilkukrotnie występował z Kapelą np. podczas tłustoczwartkowych koncertów Kapeli oraz Piotr Skowroński, wybitny akordeonista, zdobywca wielu nagród na konkursach akordeonowych w kraju i za granicą, nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach.

Kapela zagra w składzie: Alicja Malinowska, Aleksandra Pływaczewska (skrzypce), Olgierd Smokowski (klarnet), Bartosz Drzemicki (trąbka), Mateusz Waraksa (kontrabas), Urszula Murawko (inst. perkusyjne), Krzysztof Krzesicki (pianino).

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do przestrzegania Regulaminu koncertów Na Dywaniku u Marii – U źródła 2021 oraz stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania odpowiedniego dystansu od innych osób.

Koncerty NA DYWANIKU U MARII – U ŹRÓDŁA 2021:

  • 27.06.2021 >> Kapela ZPiT Suwalszczyzna i goście
  • 3.07.2021 >> Seasonal – Maciej Sochoń (Białystok) 
  • 4.07.2021 >> Wiesław Jarmoc & Agata Gulbierz & MilenaŁukasiewicz-Miszkiel
  • 17.07.2021 >> Serpent Sky 
  • 31.07.2021 >> Cantabile & Sentimental Journey Band
  • 31.07.2021 >> Mirosław C. Kowalewski (Kraków)
  • 7.08.2021 >> Krzysztof  Masłowski & Band
  • 28.08.2021 >> Piano Blues Band
  • 4.09.2021 >> Red Emprez

 


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>  
Regulamin koncertów Na Dywaniku u Marii – U Źródła 2021 >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

Kategoria: Archiwum