Na dywaniku u Marii: Those Who Dream By Day

Trzeci tegoroczny koncert na dywanowej scenie na placu Marii Konopnickiej. Those Who Dream By Day nie boją się marzyć. Jaki daje to efekt w muzyce? Sprawdźcie!

“Na dywaniku u Marii” – Those Who Dream By Day
Piątek, 29.07.2016, godz. 20:00

plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

Those Who Dream By Day

Grając, dajemy ponieść się sennym marzeniom by nie umknęło nam to, co umyka tym, którzy śnią jedynie nocą.

Those Who Dream By Day powstał na początku 2012 roku. Został  założony przez dwójkę przyjaciół ze studiów. Zainspirowani podobnymi klimatami muzycznymi, przestrzenią i naturą postanowili stworzyć coś własnego i niezwykłego. W następnych latach skład zespołu się rozrósł. Teraz grupa liczy cztery osoby.

Ich utwór pt. “Stories We Were About To Create” znalazł się na kompilacji “Cold Wind Is The Promise Of A Storm”, która wyszła spod skrzydeł grupy Post-rock PL – największej polskiej strony o post-rocku i podobnych gatunkach. Z kolei ich ostatni utwór pt. “Lighthouse Keeper” znalazł się na kompilacji wytwórni  too many fireworks “A Short History of Nearly  Everything”.

Zespół miał okazję stworzyć ścieżkę dźwiękową do krótkometrażowego filmu autorstwa Huberta Patynowskiego pt. “Nieśmiertelna”, który zwyciężył w konkursie “Bierzcie i Kręćcie” w kategorii “Allegro Short Lab”.

Obecnie grupa pracuje nad swoim pierwszym wydawnictwem.

SKŁAD:
Karolina Bartkiewicz – gitara elektryczna
Jan Kalinowski – gitara basowa/syntezator
Michał Kaluga – perkusja
Krzysztof Leoniak – gitara elektryczna/karimba

Więcej informacji na:


KOLEJNE KONCERTY “NA DYWANIKU U MARII” – 2016

na dywaniku_2016

Kategoria: Archiwum