Muzyka Młodej Generacji: Zespół Serpent Sky

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli koncert zespołu Serpent Sky! Spotkanie muzyczne odbędzie się 19 marca w kawiarence artystycznej. Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

26.03.2022, godz. 18.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli koncert zespołu Serpent Sky! Spotkanie muzyczne odbędzie się 19 marca w kawiarence artystycznej.Tym razem, muzycy zaserwują nam mocniejsze brzmienia z gatunku rocka i metalu.

Skład zespołu:
  • Maciej Gryczan (wokal)
  • Dariusz Kapłon (gitara rytmiczna/ prowadząca)
  • Andrzej Bielewicz (gitara rytmiczna/ prowadząca)
  • Marcin Grycewicz (gitara basowa)
  • Wojtek Maksymowicz (perkusja)
 
Tego dnia w kawiarni artystycznej nie tylko zabrzmi rock! Od godziny 16.00 do 19.30 napijecie się też pysznej kawy, herbaty i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum