Muzyka Młodej Generacji | Pancermałpa

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli koncert zespołu Pancermałpa! Spotkanie muzyczne odbędzie się 21 maja w Kawiarni Artystycznej. Będzie pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

21.05.2022, godz. 18.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>
 

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli koncert zespołu Pancermałpa! Spotkanie muzyczne odbędzie się 21 maja w Kawiarni Artystycznej. Grupa Pancermałpa powstała na przełomie sierpnia i września 2021 roku. Oryginalny repertuar tworzą członkowie zespołu. Zależy im na tym, aby grać własne, autorskie utwory. Ich muzyka to połączenie elementów z różnych gatunków, od jazzu po reggae, których głównym spoiwem jest blues i rock.

Skład zespołu:

  • Franciszek Jasiński – gitara, śpiew
  • Krystian Pietkiewicz – perkusja
  • Sebastian Jasiński – gitara basowa, śpiew

Oprócz dobrej muzyki będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum