Muzyka Młodej Generacji | Open Jam Session i Rockowe Kolędowanie

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli Open Jam Session połączone z rockowym kolędowaniem! Spotkanie muzyczne odbędzie się 22 stycznia w kawiarence artystycznej. Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.
 
22.01.2022, godz. 18.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

zamów transport door-to-door >>

Serdecznie zapraszamy na wieczór z muzyką na żywo, czyli Open Jam Session połączone z rockowym kolędowaniem! Spotkanie odbędzie się 22 stycznia w kawiarence artystycznej.
Podczas jam session będziemy improwizować na temat popularnych utworów muzyki rockowej, pop i metalu.  Spotkanie młodych artystów z różnych formacji muzycznych ma na celu integrować młodzież zainteresowaną tą dziedziną sztuki. Podczas styczniowego spotkania Muzyki Młodej Generacji nie zabraknie też świątecznych akcentów! Będziemy kolędować na rockowo. Zachęcamy do wzięcia swoich instrumentów, my zaś ze swojej strony gwarantujemy obsługę akustyczną.

Tego dnia w kawiarni artystycznej nie tylko zabrzmi blues! Od godziny 17.00 do 19.30 napijecie się też pysznej kawy, herbaty w zimowej odsłonie i spróbujecie domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum