Muzyczno-cyrkowy show Jemioła & Szwed

Dwa spektakle zakończą pierwszą część projektu “Kuglarze marzeń czyli sztuki i sztuczki”. Niezwykłe cyrkowo-muzyczno-improwizatorsko-kabaretowy show muzyka Łukasza Jemioły i cyrkowca Jakuba Szweda  to różnorodne widowisko pełne humoru, emocji i muzyki na żywo. Spektakl poprzedzi kuglarski występ przygotowany przez uczestników warsztatów.

czwartek, 13.08.2020, godz. 20.00
plac Marii Konopnickiej

wstęp wolny

Łukasz Jemioła i Jakub Szwed to niezwykle kreatywni multidyscyplinarni artyści działający w lubelskiej Fundacji Sztukmistrze. Ich pokazy zawsze pełne są radosnej spontaniczności i niesamowitej energii. Show równie dobrze prezentuje się na scenie, ulicy czy kawiarni. Jemioła & Szwed sami siebie określają mianem cyrkowo-muzyczno-improwizatorsko-kabaretowego duetu. Show w ich wykonaniu za każdym razem dostarcza dużo emocji, jest pełne humoru, dużej dozy improwizacji i cudownej muzyki granej na żywo, zaspokajając wymagania zarówno melomanów spragnionych spotkania z piosenką i muzyką na żywo, jak i fanów szeroko pojmowanego kuglarstwa. Fundacja Sztukmistrze została powołana by podejmować działania na rzecz rozwoju kultury i sztuki nowego cyrku. Swoją misję realizuje m.in. poprzez prowadzenie warsztatów, kursów, organizowanie międzynarodowych wymian artystycznych oraz festiwali.

Spektakl “Jemioła i Szwed” rozpocznie się o godz. 20.00. Dzień później, w piątek, 14 sierpnia odbędzie się powarsztatowy spektakl przygotowany przez uczestników warsztatów kuglarskich prowadzonych w ramach projektu “Kuglarze marzeń czyli sztuki i sztuczki”, na który zapraszamy o godz. 18.00.


Projekt Suwalskiego Ośrodka Kultury “Kuglarze marzeń, czyli sztuki i sztuczki” otrzymał dofinansowanie Narodowego Centrum Kultury w ramach programu KULTURA – INTERWENCJE 2020.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>
Regulamin spektakli z projektu “Kuglarze czyli sztuki i sztuczki” 13 i 14.08.2020 >>

Kategoria: Archiwum, Wydarzenia nadchodzące