Muzyczne Zaduszki z gośćmi Wiesława Jarmoca

Nastrojowe ballady, melancholijne i liryczne teksty, a w tle wspomnienia o bliskich i przyjaciołach, którzy odeszli. W nastrój listopadowej zadumy i refleksji muzycznie wprowadzą nas goście Wiesława Jarmoca: Agata Gulbierz, Milena Łukasiewicz-Miszkiel, Krzysztof Masłowski i Wiesław Jarmoc Band. W programie m.in. utwory Wodeckiego, Kofty, Baczyńskiego.

30.10.2021, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny | wejściówki dostępne w kasie SOK
zamów transport door-to-door >>

Koncert jest dedykowany muzykom, przyjaciołom, członkom rodziny, którzy odeszli. Zapraszamy wszystkich, którzy przy dźwiękach nostalgicznej muzyki, chcą w przededniu Wszystkich Świętych powspominać swoich bliskich. Gośćmi Wiesława Jarmoca będą: obdarzona jazzową charyzmą Milena Łukasiewicz-Miszkiel, niezrównana interpretatorka poetyckich tekstów Agata Gulbierz oraz Krzysztof Masłowski, którego aksamitny baryton zabrzmi w utworach, które znamy z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego i Jonasza Kofty. Artystom będzie towarzyszył Wiesław Jarmoc Band w składzie: Jerzy Korzun na perkusji, Emil Kulbacki na klawiszach, Piotr Bolewski na gitarze basowej i Wiesław Jarmoc na gitarze. Koncert poprowadzi Agnieszka Małka.

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.


 

Kategoria: Archiwum