Muzyczne spotkania młodej generacji | “Who Asked”

Zapraszamy na koncert grupy “Who Asked”, młodego zespołu rozwijającego pasję i talent w Pracowni Muzycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury pod okiem doświadczonego suwalskiego muzyka Tomasza Kierejszy. Usłyszymy mocniejsze brzmienia, covery, ale i autorskie kompozycje. Dobra atmosfera, zapał oraz ogromna energia członków zespołu zabierze nas w muzyczną podróż do dźwięków z gatunku metalu oraz pop rock z domieszką punk rocka.

20.11.2021, godz. 18.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

Zapraszamy na koncert grupy Who Asked, młodego zespołu rozwijającego pasję i talent w Pracowni Muzycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury pod okiem doświadczonego suwalskiego muzyka Tomasza Kierejszy.

Zespół muzyczny Who Asked to ekspresyjna formacja grająca mocny metal oraz pop rock z domieszką punk rocka. Dobra atmosfera, zapał oraz ogromna energia członków zespołu sprawiają, że brzmienie muzyków jest autentyczne, a ich występy nie zawodzą publiczności. Podczas koncertu usłyszymy covery oraz utwory autorskie. 

Założycielką zespołu jest perkusistka-Gabrysia. Zespół powstał w 2019 r. ale wówczas funkcjonował w innym składzie. Na swoim koncie grupa ma już pierwsze nagrania materiałów muzycznych.  Od września bieżącego roku miejsce jednego z gitarzystów zajął nowy członek zespołu, wzbogacając grupę o umiejętności gry na instrumentach klawiszowych oraz na skrzypcach. Zapraszamy na koncert zespołu już w nowym składzie oraz z odświeżonym repertuarem.

Skład zespołu:

  • Tyberiusz Błażewicz – gitara
  • Paweł Panasiewicz – wokal
  • Filip Rafalski
  • Patryk Chmielewski – gitara basowa
  • Gabriela Cyran – perkusja

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.


 

Kategoria: Archiwum