ODWOŁANY | Muzyczne spotkania młodej generacji. Half Broke Cigarette

Line up wrześniowych koncertów w SOK Noniewicza 71 zamknie Half Broke Cigarette. To prężnie rozwijający się, grający z dużą ekspresją zespół, błądzący między rockiem, popem, hard rockiem i metalem w poszukiwaniu własnego brzmienia.

sobota, 26.09.2020, 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

UWAGA! Koncert odwołany z powodów niezależnych od organizatora.

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

W repertuarze grupy znajdują się covery znanych zespołów rockowych, ale młodzi muzycy pracują  nad autorskimi kompozycjami, dwie z nich, Cometę i Powidok , prezentowali już przed szerszą publicznością. Mają za sobą występy podczas tegorocznej edycji WOŚP, prezentacje w ramach Noworocznego Koncertu Talentów organizowanego przez I LO im. M. Konopnickiej w Suwałkach oraz udział w 3. Koncercie charytatywnym organizowanym w lutym 2020r. w hali widowiskowo-sportowej Arena w Suwałkach. W listopadzie dwukrotnie zagrali w pubie Black Pub Komin. Brali tez udział z powodzeniem w Open Jam session W Galerii Pizzerii Rozmarino.

Skład zespołu: Kacper Rydzewski (wokal), Łukasz Kołowerzo (gitara), Paweł Tylenda (gitara basowa), Joachim de Silva (perkusja).

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >> 
Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19 >>

Kategoria: Archiwum