Muzyczna audycja edukacyjna: Hej, kolęda, kolęda!

Podczas przedświątecznego spotkania przygotujemy się do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia – magicznego czasu miłości i pojednania. Przypomnimy sobie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, ale także zagraniczne przeboje muzyki bożonarodzeniowej. Posłuchamy ich, zaśpiewamy wspólnie, może nawet razem zagramy.

10.12.2021, godz. 11.00
Sala im. Andrzeja Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 5 zł w kasie SOK | audycje dla grup zorganizowanych
rezerwacje: tel. 87 563 85 18, 08 | Pobierz ofertę >>
________________________________________
audycja dla uczniów klas 0-4 szkoły podstawowej i przedszkolnych starszaków, czas trwania ok. 45 minut

Grudniowa audycja będzie doskonałą okazją, żeby przygotować się do zbliżających się świąt – magicznego czasu miłości i pojednania. Podczas przedświątecznego spotkania przypomnimy sobie najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, ale także zagraniczne przeboje muzyki bożonarodzeniowej. Posłuchamy ich, zaśpiewamy wspólnie, może nawet razem zagramy. Zastanowimy się, czy wszystkie kolędy brzmią tak samo? Niektóre z nich odbieramy jako smutne, niektóre – wesołe. Co sprawia, że te utwory mają różny charakter? 

Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.
Scenariusz i prowadzenie audycji: Marta Łagoda.


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Kategoria: Archiwum