Muzyczna audycja edukacyjna. Czar Bożego Narodzenia

Choć Trzej Królowie nie wyruszyli jeszcze w drogę, nie ubraliśmy choinki, a do pierwszej gwiazdki na wieczornym niebie mamy jeszcze sporo czasu, to możemy ten czas wykorzystać na przypomnienie sobie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Zaśpiewamy je z fantastycznymi gośćmi, którzy będą gośćmi grudniowych audycji Suwalskiej Orkiestry Kameralnej.

Poniedziałek, 9.12.2019, godz. 9.00 i 11.00
Sala im. Andrzeja Wajdy, ul.
Jana Pawła II 5

wstęp: 5 zł w kasie SOK | audycje dla grup zorganizowanych
rezerwacje: tel. 87 563 85 06, 08, 18 | Pobierz ofertę >>
________________________________________
audycja dla uczniów klas 0-4 szkoły podstawowej

Jeszcze na niebie nie zabłysła pierwsza gwiazdka, jeszcze Trzej Królowie są w drodze, a pastuszkowie jak co dzień pasą owce, nieświadomi cudu, który ma się niebawem wydarzyć w Betlejem. Jeszcze nie ubraliśmy choinki, nie nakryliśmy stołu białym obrusem, nie przygotowaliśmy dwunastu potraw i nie przełamaliśmy się opłatkiem. Bo jeszcze czas… Wykorzystajmy zatem ten czas na przypomnienie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Zaśpiewajmy je wspólnie z fantastycznymi gośćmi, którzy pojawią się na scenie podczas przedświątecznej audycji z Suwalską Orkiestrą Kameralną i razem z instrumentalistami przeniosą nas w klimat Bożego Narodzenia. Grudniowa audycja będzie doskonałą okazją, żeby się przygotować do zbliżających się świąt – magicznego czasu miłości i pojednania. 

Edukacyjne audycje muzyczne SOK to bogato ilustrowane dźwiękami zajęcia realizowane przez instrumentalistów i pedagogów w formie spektakli z aktywnym udziałem młodych widzów. Największym atutem spotkań jest wykonywana na żywo muzyka, która uwrażliwia i pobudza wyobraźnię. Tematyka audycji doskonale uzupełnia program nauczania muzyki w szkołach, a nowoczesna sala koncertowa Suwalskiego Ośrodka Kultury gwarantuje odbiór muzyki w komfortowych warunkach.

Muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej zagrają pod dyrekcją maestro Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.
Scenariusz i prowadzenie audycji: Grażyna Serafin.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum