Muzycy! Robimy eksperyment i czekamy na Was

Szukamy muzyków amatorów i profesjonalistów. Basistów, perkusistów, gitarzystów, wokalistów, wszelkich instrumentalistów, również spoza podstawowych rockowych składów, oraz autorów tekstów. Tych z doświadczeniem i sukcesami oraz stawiających pierwsze kroki na scenie. Zgłoszenia do 20 stycznia!

Piątek, 20.01.2017, godz. 19:00
Sala Prób, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Nasz eksperyment ma pobudzić suwalską scenę muzyczną i tchnąć nową energię w lokalne środowisko artystyczne. To ma być fuzja osobowości i wizji muzycznych, umiejętności i pasji, doświadczenia i świeżości. Wierzymy, że taka międzypokoleniowa integracja muzyczna będzie dla wszystkich świetną zabawą, a przy okazji nauczymy się od siebie nawzajem czegoś nowego.

Co chcemy zrobić? Połączyć – losowo! – Wasze zgłoszenia w zespoły minimum trzech muzyków. Każda grupa dostanie zadanie stworzenia przynajmniej dwóch autorskich utworów. Będziecie mieć na to dwa miesiące. W tym czasie znajdziemy Wam miejsce do ćwiczeń i udzielimy wsparcia technicznego i duchowego.

Finałem naszych działań będą wspólne koncerty w Suwalskim Ośrodku Kultury 17 i 18 marca 2017 r. Konkretne daty, w których odbywać się będą pozostałe działania, będziemy podawać zgłoszonym muzykom telefonicznie i mailowo.

Zachęcamy do włączenia się w eksperyment. Liczymy na Wasze wsparcie zarówno jeśli chodzi o sale do prób, promocję wydarzenia, czy rejestrację naszych działań. Udział w akcji zadeklarował Black Pub Komin, który udostępni uczestnikom akcji salę prób. Czekamy na Was!

Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia. Na ten dzień planujemy losowanie grup i spotkanie organizacyjne (Sala Prób SOK, godz. 19:00). Na wszystkie pytania odpowie Paweł Bydelski, koordynator i pomysłodawca akcji. Kontakt: pawel.bydelski@soksuwalki.eu, tel. 87 563 85 23.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:

  • imię i nazwisko
  • instrument na jakim grasz
  • doświadczenie muzyczne
  • preferencje muzyczne
  • posiadane instrumenty
  • numer telefonu
  • adres e-mail.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny i nie wiąże się z żadną gratyfikacją, dodatkowo poprosimy uczestników o zgodę na publikowanie wizerunku oraz twórczości będącej wynikiem naszych spotkań. Zachęcamy do zaproszenia do udziału w akcji swoich znajomych. Bez ograniczeń wiekowych. Niech będzie nas jak najwięcej!

Kategoria: Archiwum