Monika Bogdanowicz i największe przeboje gwiazd piosenki

Utalentowana Monika Bogdanowicz od kilku lat czaruje głosem nie tylko suwalską publiczność. Podczas koncertu w SOK w ramach Zimowej Akademii Artystycznej usłyszymy w jej wykonaniu hity wielkich gwiazd światowej estrady. Wstęp wolny!

Piątek, 24.01.2020, godz. 17:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

Monika Bogdanowicz, koncert promujący płytę “Za mała” Suwalski Ośrodek Kultury, 4.11.2016. Fot. Piotr Kopciał

Szesnastoletnia Monika Bogdanowicz swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła mając 6 lat, trafiając pod skrzydła Wiesława Jarmoca, znakomitego muzyka i pedagoga, instruktora Suwalskiego Ośrodka Kultury. Na scenie zadebiutowała w wieku 7 lat. Z sukcesami bierze udział w wielu konkursach i festiwalach piosenek w Polsce, m.in.: wyróżnienie i Brązowa Muszelka Wigier, wyróżnienie w eliminacjach strefowych Wygraj Sukces, pierwsze miejsce w przeglądzie piosenki anglojęzycznej. Można ją było zobaczyć m.in. w:„Petersburski Music Show” w TVP ABC czy ,,Małych gigantach” w TVN i  w TVP1 w programie ,,Hit Hit Hurra”. W 2016 roku wydała płytę „Za mała”.

Monika Bogdanowicz. Fot. archiwum rodzinne.

Nad muzycznym rozwojem Moniki czuwa Emil Kulbacki, prowadzący w SOK zajęcia wokalne Studia Piosenki Świetlik, na które Monika regularnie uczęszcza. Oprócz śpiewu Monika jest uzdolniona tanecznie, swój talent rozwija na zajęciach w Studiu Dance Academy pod kierunkiem Mihaila Nikolova w Suwalskim Ośrodku Kultury. Z zespołem zdobyła złoty medal oraz I miejsce w kategorii solo 14-16 lat na Międzynarodowym Festiwalu Dzieci i Młodzieży ISLAND OF TALENT w Chorwacji (2018). Jej ulubione style taneczne to modern jazz i taniec nowoczesny.

Talent Moniki można było podziwiać również w autorskich produkcjach SOK-u, np. w cieszącym się ogromnym powodzeniem muzyczno-tanecznym spektaklu “Zuzia i przyjaciele”, gdzie śpiewająco zagrała tytułową bohaterkę.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum