Miłość ma cztery łapy. Wystawa bezdomniaków i warsztaty

Zapraszamy na podsumowanie konkursu na rysunek bezdomnego zwierzaka. Wręczeniu nagród i wyróżnień będą towarzyszyły warsztaty edukacyjne oraz wystawa zdjęć “bezdomniaków”. Nagrodzone w konkursie Suwalskiego Ośrodka Kultury i Fundacji Zwierzęta Niczyje prace będzie można zobaczyć w Internecie. 

9.04.2022, godz. 11.00 
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

Narysuj “bezdomniaka” albo jeszcze lepiej dwa i weź udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Suwalski Ośrodek Kultury i Fundację Zwierzęta Niczyje z okazji przypadającego 4 kwietnia Światowego Dnia Zwierząt Bezdomnych. Nagrodzone prace zastaną zaprezentowane w Internecie. Na podsumowanie konkursu i towarzyszącą mu wystawę zdjęć “bezdomniaków”, zapraszamy 9 kwietnia. 

Wiele zwierząt ma dobre i ciepłe domy, są kochane, ale duża część z nich cieszy się miłością i zainteresowaniem tylko przez chwilę, często tracą dom, są porzucane, trafiają na ulice i do schronisk dla „bezdomniaków”. Zwierzę to nie prezent i nie zabawka. To bezinteresowny i oddany Przyjaciel, ale także ogromna odpowiedzialność. Wymaga troski, opieki, zabawy, regularnych spacerów, nawet jeśli za oknem wichura, sprzątania kuwety, wizyt u weterynarza, gdy zdarzy mu się zachorować. Od nas, rodziców, dorosłych, wychowawców zależy tak wiele. Pracujemy na wrażliwość  naszych dzieci, możemy wspierać je w mądrych wyborach i uczyć miłości. Ten konkurs jest lekcją empatii. Zachęćmy nasze dzieci do pochylenia się nad tematem zwierząt niczyich – bezdomnych, nauczmy je odpowiedzialności i szacunku dla zwierząt.organizatorzy konkursu 'Miłość ma cztery łapy'

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Administratorem danych osobowych zbieranych od uczestników konkursu „Miłość ma cztery łapy” jest Suwalski Ośrodek Kultury.
 2. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu organizacji konkursu „Miłość ma cztery łapy” w celach promocyjnych  i  marketingowych Konkursu.
 3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, na podstawie art. 6 ust.1 lit..
  a, ale jest niezbędne do udziału w konkursie „Miłość ma cztery łapy”
 4. Uczestnik konkursu „Miłość ma cztery łapy” ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 5. Uczestnik konkursu „Miłość ma cztery łapy” zezwala na nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku przez Suwalski Ośrodek Kultury oraz Fundację Zwierzęta Niczyje na potrzeby organizacji, dokumentacji i promocji Konkursu.
 6. Organizatorzy oświadczają, iż dane uczestników konkursu „Miłość ma cztery łapy” nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
 7. Dane uczestników konkursu „Miłość ma cztery łapy” nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa.
 8. Dane uczestników konkursu „Miłość ma cztery łapy” będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
 9. Uczestnikom konkursu „Miłość ma cztery łapy” przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zdjęcia: Fundacja Zwierzęta Niczyje


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury i w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Archiwum