Miłość Ci wszystko wybaczy. Koncert online na Dzień Matki

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjkoncertonline Z okazji święta jednej z najważniejszych osób w życiu każdego z nas zapraszamy wszystkie Mamy na retransmisję koncertu “Miłość Ci wszystko wybaczy” Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, The Consonance Trio i Kasi Garłukiewicz. Usłyszymy m.in. największe szlagiery XX-lecia międzywojennego z repertuaru Ordonki, Bodo i Fogga.

wtorek, 26.05.2020, godz. 19.00
kanał YouTube

Wszystkim Mamom życzymy wielu radości, cudownych chwil z rodziną, ale i tych dla siebie oraz żeby każdy dzień, nie tylko dzisiejszy, był wyjątkowy i pełen miłości. Zapraszamy na wieczorny relaks z koncertem “Miłość czy wszystko wybaczy” z przebojami Ordonki, E. Bodo i M. Fogga. Koncert dostępny online, na kanale YouTube Suwalskiego Ośrodka Kultury.

Gośćmi Suwalskiej Orkiestry Kameralnej podczas koncertu, który odbył się 8 marca 2019 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury, byli muzycy The Consonance Trio, młodzi i utalentowani zawodowi muzycy: Max Fedorov (pianista, kompozytor i aranżer), Wojciech Bronakowski (perkusista i kompozytor) i Piotr Chociej (kontrabasista, gitarzysta basowy). Wyjątkowo elastyczni artystycznie, grają nie tylko muzykę klasyczną, ale także jazz, etno i szeroko pojętą muzykę rozrywkową. Towarzyszyła im Kasia Garłukiewicz, wokalistka, kompozytorka i producentka muzyki filmowej, szerszej publiczności znana jako finalistka programu TVP 1 “Śpiewaj i walcz” (z zespołem deMorela).

Przypomnimy sobie między innymi takie szlagiery lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, jak: “Sex appeal” z repertuaru Eugeniusza Bodo (z filmu “Piętro wyżej”, 1937 r.), “To ostatnia niedziela” z repertuaru Mieczysława Fogga (1935 r.), “Na pierwszy znak” i tytułowe “Miłość ci wszystko wybaczy” Hanki Ordonówny (z filmu “Szpieg w masce”, 1933 r.). Zabrzmi również nieco późniejszy przebój Haliny Kunickiej “Niech no tylko zakwitną jabłonie” oraz “Warto trwać”, klimatyczne tango z filmu “Czarna Dama”, pierwszej fabularnej produkcji filmowej, której akcja rozgrywa się na terenie przedwojennej Białostocczyzny, do którego The Consonance Trio nagrał muzykę.

Więcej informacji na profilach muzyków na Facebooku: Suwalska Orkiestra Kameralna, The Consonance Trio, Kasia Garłukiewicz.

Zdjęcia i montaż: Zbigniew Stelmaszek
Realizacja dźwięku: Lech Kozłowski


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności, Muzyka i taniec, Wydarzenia nadchodzące