Miłe pozdrowienia od uczestników zajęć

#ZostanwdomuzSOK to hasło, które do serca wzięły sobie młode uczestniczki zajęć w Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła Suwalskiego Ośrodka Kultury. Stęsknione za regularnymi zajęciami postanowiły zrobić swojej instruktorce miłą niespodziankę i pod choinkę przesłały zdjęcia ozdób świątecznych, które samodzielnie wykonały w domu.

Brawo, dziewczyny! Życzymy Wesołych Świąt i szybkiego spotkania w pracowni! 

Uczestnicy zajęć artystycznych w pracowniach Suwalskiego Ośrodka Kultury, pomimo, że z uwagi na zawieszenie zajęć z powodu pandemii koronawirusa nie spotykają się na regularnych zajęciach, nie zapominają, że można pracować i doskonalić swoje umiejętności w domu – to nie tylko świetna zabawa, ale i doskonały relaks. A własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą najpiękniejszymi dekoracjami.

Oto, jakie wspaniałe dzieła dostała od swoich stęsknionych podopiecznych instruktorka Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła, Lidia Żyniewicz. Gratulujemy pasji twórczej i inspiracji oraz życzymy jak najszybszego spotkania w sali pracowni. Nie zapomnieliśmy także o życzeniach od p. Lidki 🙂

zdjęcia: archiwa rodzinne uczestników zajęć w Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK


 

Kategoria: Aktualności