Michał Bajor w swoich podróżach zatrzyma się w SOK

Michał Bajor “Moje podróże”
Piątek, 26.09, godz. 19:00
Duża Scena, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Wybitne teksty Młynarskiego, znakomita muzyka m.in. Korcza i Nahornego i wyjątkowy głos oraz wrażliwość Michała Bajora. Najnowszy album artysty to niezwykła wyprawa – nostalgiczna, dramatyczna, ale i zabawna!


Bilety: 55/ 50 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu. Obowiązuje Karta „Suwalska RODZINA PLUS”

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert dzieci poniżej wieku szkolnego. Podczas koncertu nie wolno dokonywać żadnych nagrań i zdjęć

Michał Bajor nagrał nową płytę. Wyjątkową, bowiem nią osiągnął artystyczną pełnoletniość – “Moje podróże” to osiemnasty album w dorobku Bajora.

Na płycie pojawiło się trzynaście utworów. Teksty specjalnie dla Michała Bajora napisał mistrz Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali natomiast Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Bajora: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Michal_Bajor_-_Moje_Podroze_-_Okladka_500px_RGB

Piosenki z albumu “Moje podróże” opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod którego jest artysta. Tradycyjnie utwory są bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. Mają jednak coś wspólnego – są bardzo osobiste, wyraziste i porywające.

Podczas koncertu w Suwalskim Ośrodku Kultury Michał Bajor zaśpiewa utwory z najnowszej płyty, ale nie zabraknie też kilku piosenek ze starszego repertuaru. Tych najpiękniejszych i najbardziej lubianych, jak np. “Ogrzej mnie”, ”Błędny rycerz”, ”Początek mojej drogi”, czy “Moja miłość największa”.

bajor_afisz_2014

Oficjalna strona internetowa Michała Bajora – KLIKNIJ!

Patroni medialni:

suwalkiinfo_logo_zawsze takieniebywalesuwalki24tvs24suwalszczyznaAugustow24radio5dwutygodnik

Kategoria: Archiwum