Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Kabaret Literacki Rozłogi

Dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek? Na to pytanie o międzyplanetarne różnice odpowie muzycznie i teatralnie Kabaret Literacki Rozłogi z udziałem aktorów z SOK. Będzie muzycznie, lirycznie, dramatycznie, a przede wszystkim humorystycznie, a Kawiarnia Artystyczna zaproponuje pyszności niezależnie od tego, czy jesteś z Marsa, czy z Wenus.

11.03.2022, godz. 18.00
Kawiarnia Artystyczna, SOK ul. Noniewicza 71

Wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona, rezerwacja miejsc pod nr tel.: 87 566 42 11
zamów transport door-to-door >>

Dlaczego kobietom i mężczyznom tak trudno stworzyć szczęśliwy związek? Wszelkie międzyplanetarne różnice między dwiema płciami zabawnie i muzycznie wyjaśni Kabaret Literacki Rozłogi, czyli wokaliści i aktorzy ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI oraz aktorzy Teatru Hybrydowego SOK pod kierunkiem Mirosławy Krymskiej, Pracowni Teatralnej Stasimon SOK pod kierunkiem Klaudii Kozakiewicz oraz wokalistki i wokaliści Studia Piosenki Świetlik SOK pod kierunkiem Emila Kulbackiego. Będzie muzycznie, lirycznie, dramatycznie i bardzo humorystycznie!

Tego dnia w Kawiarni Artystycznej (SOK, ul. T. Noniewicza 71), od godz. 16.00 do 19.30 napijecie się też aromatycznej, gorącej kawy i herbaty oraz spróbujecie pysznego domowego ciasta serwowanego przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. To najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, do wszystkich pozycji w menu – serce i uśmiech gratis!

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Kategoria: Archiwum