MAJ – Mała Akademia Jazzu | NABÓR

Jeszcze do końca września można się zgłaszać do Małej Akademii Jazzu – w skrócie MAJ! Nieodpłatne zajęcia będą odbywały się w Suwalskim Ośrodku Kultury, a poprowadzi je Marian Szaryński, który przez ostatnie dwadzieścia pięć lat prowadził w Suwałkach i Sejnach warsztaty jazzowe z młodzieżą. Ich wizytówką była m.in. Marycha River Brass Band.

SOK, ul. Noniewicza 71

Zajęcia Małej Akademii Jazzu poprowadzi Marian Szaryński – multiinstrumentalista, doświadczony muzyk jazzowy i znakomity pedagog, ceniony nauczyciel gry na instrumentach dętych i instruktor warsztatów dla dzieci i młodzieży. Założyciel grupy North Pole (and) Jazz Band, finalisty Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting Złota Tarka (1984, 1999 r.). W 2008 roku z jego inspiracji powstał zespół Marycha River Brass Band. Jego wychowankowie zasilają krajową scenę muzyczną, grają w najciekawszych zespołach i tworzą własne inicjatywy muzyczne.

W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno osoby z przygotowaniem muzycznym (uczniowie lub absolwenci szkół muzycznych) i pasjonaci bez muzycznego przygotowania. Chętne osoby mają do wyboru dwie grupy (młodzież powyżej 11 roku życia i dorośli). Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (indywidualne i grupowe) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mailsok@soksuwalki.eu.

KARTA ZGŁOSZENIOWA>>

Uczestnictwo w zajęciach jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do Regulaminu wydarzenia oraz do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in. do obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowania minimum 2-metrowego dystansu od innych osób.


Regulamin imprez i wydarzeń artystycznych w Suwalskim Ośrodku Kultury >>  
Oświadczenie o stanie zdrowia – dorośli >>
Oświadczenie o stanie zdrowia – dzieci >>

 

Kategoria: Aktualności, Nabór