Maciej Sadowski Kwadrat. Retransmisja koncertu

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjkoncertonline Maciej Sadowski Kwadrat to solowy projekt pochodzącego z Suwałk muzyka współtworzącego muzykę z Sekstansem, Almost Jazz Group, Zgniłością i Marcinem Świetlickim. W Suwałkach zagrał na wakacyjnej scenie Na Dywaniku u Marii łącząc technikę, elektronikę, surowe brzmienia i medytacyjny spokój.

piątek, 5.06.2020, godz. 18.00
kanał YouTube i profil Facebook

Maciej Sadowski Kwadrat miał być typowym projektem solowym muzyka jazzowego. Do własnych kompozycji lider zespołu poszukiwał współwykonawców, odpowiedzialność za cały projekt chcąc wziąć w swoje ręce. Do solowej produkcji dojrzewał długo, studiując klasykę i jazz, grając jako muzyk sesyjny w wielu projektach jazzowych oraz rozrywkowych.

Ostateczny kształt Kwadrat nabrał dzięki ludziom, którzy się w ten projekt zaangażowali. W nazwie zespołu, obok Macieja Sadowskiego, równie ważny jest Kwadrat. Widzowie koncertu Na Dywaniku u Marii mogli przekonać się dokąd zaprowadziły Macieja Sadowskiego muzyczne poszukiwania. Żywy odbiór improwizowanej ich części, odzwierciedlającej indywidualne muzyczne podróże, inspiracje i potrzeby artysty, przekonuje o unikalności tego rodzaju eksperymentów. 

 

Retransmisja koncertu z 20 lipca 2018 r.  
Zdjęcia: Zbigniew Stelmaszek
Realizacja dźwięku i montaż: Kamil Maczułajtys


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Archiwum