Ludzie inteligentni. Przebojowa komedia

To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi… Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny. Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet.

5.12.2021, godz. 16.00 i 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 80/100/110 zł KUP TERAZ (godz. 16.00) >> | KUP TERAZ (godz. 19.00) >> lub w kasie SOK
organizator: Agencja Artystyczna CERTUS

LUDZIE INTELIGENTNI – nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie naszej komedii to ludzie inteligentni, którzy potrafią znaleźć wyjście z impasu.

LUDZIE INTELIGENTNI to historia grupy przyjaciół. Gdy David i Chloe po 15 latach związku, podejmują decyzję o rozstaniu, ich przyjaciele mnożą teorie i domysły by zrozumieć i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Trzy pary rywalizują wręcz w konkurencji “kto najlepiej wszystko wytłumaczy”. Ta gra doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji, a konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

LUDZIE INTELIGENTNI to gwiazdorska obsada w kolejnej przebojowej komedii twórców takich hitów jak “Boeing Boeing”, “I Love You” i “Imię”.

Obsada (wymiennie):
Renata Dancewicz
Iza Kuna/Maria Seweryn
Magdalena Stużyńska
Mariusz Witkowski/Szymon Bobrowski
Rafał Królikowski/Piotr Borowski
Olaf Lubaszenko/Bartłomiej Topa

 

Czas trwania spektaklu: ok 90 minut

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ >> i TUTAJ >>


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

Kategoria: Teatr, Wydarzenia nadchodzące