L.U.C zabierze Was w Kosmostumostów

Koncertokomiks L.U.C
Niedziela, 10.11, godz. 19:00
Duża Scena,ul. Papieża Jana Pawła II 5

Jeden z najlepszych raperów w Polsce, który na bitach i w nutach umie dogadać się z Sokołem czy Fokusem, ale też z Możdżerem i Urbaniakiem. W SOK L.U.C zaprezentuje nowatorskie show – koncertokomis “Kosmostumostów”.

Bilety: 32 złote w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

L.U.C to pseudonim Łukasza Rostkowskiego, czyli związanego z Wrocławiem człowieka wielu zdolności – rapera, beatboksera, producenta muzycznego, kompozytora, autora tekstów, performera oraz reżysera teledysków i koncertów.

Laureat prestiżowej nagrody – Paszportu Polityki z 2010 roku – słynie z nowatorskiego podejścia do muzyki i łączenia teoretycznie odpychających się gatunków np. nu jazzu, triphopu, hip-hopu, elektroniki, klasyki i muzyki filmowej. L.U.C w muzyce nie boi się eksperymentów, eklektyzmu i niekonwencjonalnych pomysłów. Za odwagę i rozmach zdobył wiele nagród i nominacji (m.in. Paszport Polityki, Yach, Mateusze Trójki, Warto, Wrocławska Nagroda Muzyczna, Ale Sztuka!, Gwarancje TVP Kultury, Fryderyki). Współpracował ze Zbigniewem Namysłowskim, Michałem Urbaniakiem, Rahimem, Fokusem, Leszkiem Możdżerem, Marią Peszek, Urszulą Dudziak, Andrzejem Smolikiem, Motion Trio.

Debiutancką płytę L.U.C wydał w 2006 roku. Obecnie ma na koncie 10 albumów. Ostatni pt. “Nic się nie stało” ukazał się w kwietniu 2013 roku.

front
Koncert na Dużej Scenie SOK odbędzie się 10 listopada w ramach projektu multimedialnego Planet LUC – Kosmostumostów. To opowiedziana poprzez komiks, album muzyczny, murale miejskie i koncerty historia oparta na biografii L.U.C na tle jego życia we Wrocławiu – mieście stu mostów.

kosmo-napis

Niezwykły projekt stanowi próbę Projekt stanowi próbę wprowadzenia na scenę nowej formy audiowizualnej, w której widz ogląda video z taneczną muzyką na żywo. Prace nad Planet LUC – Kosmostumostów trwały ponad 2 lata i zaangażowały ponad 50 artystów z różnych dziedzin. Show wystawiane jest w formie seta z DJ’em NATIVIZM (Wicemistrzem Polski IDA 2011). Wizualizacjom towarzyszą komentarze i teksty artysty.

Trasa koncertowa projektu niesie ze sobą także ważne przesłanie. Hasłem “Fruń Za Pasją” L.U.C namawia do wiary w marzenia, poszukiwania skarbu w sobie, czyli czegoś w postaci pasji, powołania i talentu. Artysta w ramach projektu chce pokazać ludziom, że TRZEBA uwierzyć we własne zdolności, predyspozycje i znaleźć motywację do samorealizacji.

Patronami medialny koncertu L.U.C w Suwalskim Ośrodku Kultury są:

radio5niebywalesuwalkidwutygodniklogo_BialystokOnline

LUC_afisz-page-001

Kategoria: Archiwum

                               
Image Widget