Kreatywne rękodzieło: Świąteczne warsztaty szycia

Zapraszamy na świąteczne warsztaty z kreatywną krawcową. W ruch pójdzie maszyna do szycia, kolorowe tkaniny i nici. Efektem warsztatów będą dekoracje, które idealnie wpiszą się w świąteczny klimat w domu lub posłużą jako własnoręcznie wykonane prezenty dla bliskich! Tajników szycia nauczy nas Emilia Szymańska.

11.12.2021, godz. 10.30-13.30
Pracownia Rękodzieła i Rzemiosła, ul. Jana Pawła II 5

młodzież (16+) i dorośli
wstęp: 50 zł
KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym 
zamów transport door-to-door >>

Podczas świątecznych warsztatów z kreatywną krawcową poznamy podstawy szycia na maszynie. Dowiemy się, jakich narzędzi potrzebuje początkująca krawcowa by zacząć swoją przygodę z szyciem. Spróbujemy stworzyć stylowe i nietuzinkowe dekoracje choinkowe, czy poszewki na poduszki. Kolorowe materiały, barwne wstążki i nici, oraz przede wszystkim wskazówki od doświadczonej instruktorki zawarte są w cenie warsztatów. Uczestnicy spotkania wyjdą z pięknymi, własnoręcznie uszytymi dekoracjami do domu. 

Na warsztaty zapraszamy młodzież (16+) i dorosłych.

Zajęcia poprowadzi Emilia Szymańska, pasjonatka rękodzieła. Prace artystki można zobaczyć na stronie www.emsoutache.pl lub na FB Em Soutache.

Opłata obejmuje szkolenie, materiały i narzędzia. Szczegółowe informacje: Lidia Żyniewicz, tel. 785 04 11 77 lub e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum