Krasnale i krasnoludki we wrześniowym Art Plaście

Najwyższy czas na pierwsze w tym roku familijne plenerowe spotkania ze sztuką. Tematem przewodnim będą lubiane bajkowe istoty często obecne w literaturze dziecięcej, czyli krasnoludki i krasnale. Zapraszamy całe rodziny. Zabieramy ze sobą pogodny nastrój i moc pomysłów.

sobota, 12.09.2020 r. godz. 11:00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsca ograniczona
limit 13 osób, obowiązkowa wcześniejsza rezerwacja miejsca, zapisy u instruktora, tel. 87 563 85 43

Czy to bajka, czy nie bajka. Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam. Krasnoludki są na świecie.
“O krasnoludkach i sierotce Marysi” Maria Konopnicka

Pochodząca z Suwałk Maria Konopnicka opisała je w pięknej baśni „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”. I tak jak Marysia, każdy ma swojego krasnoludka. Jeśli jeszcze nie poznaliście swojego, będziecie mieli niepowtarzalną szansę podczas powakacyjnego Art-Plastu. Skrzaty na pewno odwiedzą nasze warsztaty, musicie im w tym tylko trochę pomóc. Wystarczy trochę materiałów, gałganków i innych materiałów plastycznych, by krasnoludek się pokazał i zaprzyjaźnił z Wami. Zapraszamy do udziału całe rodziny z dziećmi!

Prowadzenie: Halina Mackiewicz.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury oraz Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w klubie muzycznym SOK w okresie stanu epidemii COVID-19 >> w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest m.in. zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Uczestnicy zajęć są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

 

Kategoria: Archiwum