Kortez Kwadro Tour

Tej jesieni Kortez z zespołem odwiedzą miasta, do których dawno nie zaglądali a nawet takie, w których nigdy ich jeszcze nie było. Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza złoży się także kilka nowych kompozycji jak i rzadziej wykonywane utwory.

25.09.2021, godz. 20.45
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: od 139 zł
organizator: Agencja Maestro VIP
zamów transport door-to-door >>

Tej jesieni Kortez z zespołem odwiedzą miasta, do których dawno nie zaglądali a nawet takie, w których nigdy ich jeszcze nie było. Na program koncertów oprócz kluczowych piosenek z repertuaru Korteza (“Zostań”, “Od dawna już wiem”, “Hej Wy”, “Pierwsza”, “Z imbirem”, “Nic tu po mnie”) złoży się także kilka nowych kompozycji jak i rzadziej wykonywane utwory (“Co myślisz?”, “Czy to już jest dno?”, “Wiem, że mnie podglądasz”, “Wracaj do domu”, “Dlaczego z Tobą jestem?”, “Mój dom” i inne.

Na scenie zobaczymy zespół, z którym Kortez koncertuje od kilkunastu miesięcy:

  • Kortez – śpiew, gitara, fortepian, gitara basowa, puzon, instrumenty klawiszowe
  • Krzysiek Domański – gitara basowa, fortepian, gitara, instrumenty klawiszowe, chórki
  • Robert Szymański – perkusja, chórki
  • Tomasz Ziętek – trąbka, instrumenty klawiszowe.

Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczulamy by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę.

Internetowa sprzedaż biletów TUTAJ>>


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym. Uczestnicy wydarzenia są również zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych.

 

Kategoria: Archiwum