Konkurs na nazwę gry planszowej o Suwałkach

Zagrajcie z nami w Suwałki! Zapraszamy do udziału w konkursie na nazwę nowej planszówki o Suwałkach tworzonej w SOK. Gracze wcielą się w postaci wybitnych suwalczan z przedwojennej historii Suwałk, a na planszy znajdą się najważniejsze budynki miasta. Pomóżcie nam wymyślić tytuł, który odda ducha miasta i połączy dawne z dzisiejszym. Na propozycje – najciekawsze nagrodzimy! – czekamy do 30 czerwca.

W Suwalskim Ośrodku Kultury pracujemy nad planszówką, która będzie nieco sentymentalną podróżą po dziejach Suwałk, a zarazem połączy wiedzę o mieście z zasadami ekonomii. Gracze wcielą się w postaci wybitnych suwalczan z przedwojennej historii Suwałk. Na planszy znajdą się najważniejsze budynki miasta. Te historyczne i współczesne oraz miejsca kochane przez suwalczan, z którymi łączy się wiele dobrych i ciepłych wspomnień, relaks i wypoczynek oraz wszędzie obecny dobry duch kultury. Zagrajcie z nami w Suwałki! Pomóżcie nam wymyślić tytuł, który odda ducha miasta, potencjał jego mieszkańców, połączy dawne z dzisiejszym i będzie cały nasz! Na propozycje (najciekawsze nagrodzimy!) czekamy do 30 czerwca pod adresem gra@soksuwalki.eu.

Ulica Warszawska w Suwałkach, litografia Alojzego Misierowicza z cyklu Przegląd augustowski. Album malowniczy guberni augustowskiej, ok. 1855r., ze zbiorów Muzeum Okręgowego

Regulamin konkursy na nazwę gry planszowej o Suwałkach >>
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych >>


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>

Kategoria: Aktualności